Contact opnemen

Voor algemene informatie kunt u telefonisch of per e-mail contact opnemen met de directie. Onderstaand vindt u ook de overige contactgegevens per locatie.

Chananja

Hoeveweg 8
6613 AE Balgoij
06 485 76879
chananja@shelterzorg.nl

De Parel

Boomsestraat 2a
6613 AH Balgoij
06 123 30057
deparel@shelterzorg.nl

Rustpunt

Hoeveweg 3
6613 AD Balgoij
06 398 02585
rustpunt@shelterzorg.nl

Dior

Zesweg 86
6601 HB Wijchen
06 579 32798
dior@shelterzorg.nl

Rots

Poelweg 2
6744 PJ Ederveen
06 330 46313
rots@shelterzorg.nl

Corneliahoeve

De Zicht 10
6744WX Ederveen
06 461 68193
Maaike.bulten@shelterzorg.nl

Zandroos

Leemweg 112
6603 AM Wijchen
06 145 75635
zandroos@shelterzorg.nl

Nebo

Leemweg 112
6603 AM Wijchen
06 179 96015
nebo@shelterzorg.nl

Ezer

Leemweg 112
6603 AM Wijchen
06 241 68003
ezer@shelterzorg.nl

Gezinshuizen Balgoij BV

KvK: 63017784
RSIN: 855056812
AGB-code: 98100684
IBAN: NL26 TRIO 0197 7648 19

Zandroos BV

KvK: 63346893
RSIN: 855196877
AGB-code: 98100683
IBAN: NL18 TRIO 0212 4754 01

Directie

Maarten Langeler,
Algemeen Directeur,
06 575 53683

Jacqueline Langeler,
Directeur Zorg,
06 432 48397

Leemweg 112,
6603 AM WIJCHEN

Stel een vraag

Voor algemene informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Zandroos. U kunt ook een mail sturen via onderstaand formulier.

    Volledige naam*
    Bedrijf
    E-mailadres*
    Bericht*